Będziesz miał okazje spędzenia udanego urlopu w Dublinie. To jest tak na prawdę szansa dla Ciebie jeżeli nie chcesz dużo inwestować, a chcesz odpocząć jak normalnie płacący człowiek. W cenie 79 złotych będziesz mógł to zrobić bez problemu i teraz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie czy będziesz chciał skorzystać z tej opcji i zrobić dla siebie i twojej drugiej połówki prezent.

Tani lot Szczecin – Dublin to koszt 79,40 złotych. Teraz masz okazje wybrać dla siebie odpowiedni termin, który będzie dostępny i podróżować bez obawy o ukryte koszty. Ponieważ nie zapłacić nawet złotówki więcej.

stycz

Nasz planowany lot będzie zaczynać się 23 stycznia 2016 roku, a przylot będzie już dnia 30 stycznia. W tym czasie można na spokojnie zwiedzić wiele ciekawych miejsc i poznać inną kulturę. Na pewno nie będziesz się nudził, gdyż jest to bardzo atrakcyjne miasto. W sobotę 23 stycznia 2016 roku mamy wylot o godzinie 18 i jesteśmy już na miejscu o 19.35. Przylot jest w sobotę 30 stycznia 2016 roku i wylatujemy o 14:15 i jesteśmy na miejscu 17:35.

Warto jest korzystać z takich form, ponieważ w ten sposób będziesz mógł zawsze zaoszczędzić nawet 10 krotność całej sumy. Zwróć na to uwagę i spróbuj oszczędzać.

Link do oferty:

http://samolotemtaniej.pl/tani-lot/SZZ/DUB/FR/160123-160126/2

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ