Mamy dla Państwa bardzo dobrą okazje taniego lotu do Bergen w bardzo niskim koszcie. Wydaje mi się, że za pomocą takich lotów będziesz mógł odłożyć na inne ciekawe alternatywne opcje, które w prosty i szybki sposób zrealizujesz np: pogłębienie kultury danego miejsca itp. Zastanów się czy to jest dla Ciebie dobra propozycja i realizuj już swoje dalsze plany. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Szczecin – Bergen to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Musisz pamiętać, że dzięki takim tanim lotem będziesz mógł bez problemu wzbogacić swoją kulturę i język. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
bergen

Tani lot Szczecin – Bergen to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 11:00 do 12:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 282,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 22 lipca, planowany powrót 25 lipca.

Tani powrót Bergen -> Szczecin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 08:45 do 10:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 282,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 25 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ