Kolejna bardzo dobra promocja dla osób, które lubią podróżować w bardzo niskiej cenie. Ze Szczecina ostatnio pojawiło się bardzo wiele lotów to będziemy Cię na bieżąco poinformować jak coś będzie się dziać. Od czasu do czasu warto jest wyjeżdżać gdzieś indziej, ponieważ nie można doprowadzać w życiu do monotonii. Zastanów się nad wyjazdem i działaj. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Szczecin – Bergen to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Bardzo mało prawda? Nie musisz obawiać się takiej ceny, ponieważ to jest norma. Nie obawiaj się, ale spróbuj zarezerwować ten lot, zobaczysz, że czasami to nie jest takie proste. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
bergen

Tani lot Szczecin – Bergen to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 11:00 do 12:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 282,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 15 lipca, planowany powrót 18 lipca.

Tani powrót Bergen -> Szczecin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 08:45 do 10:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 282,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 18 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ