Kusząca propozycja na końcówkę maja! Już dzisiaj masz okazje zdobyć bilet na tani lot do Bergen. Już 27 mają będziesz mógł być w bardzo pięknym miejscu i rozkoszować się otaczającą przyrodą. Kto by tego nie chciał. Jeżeli masz czas pod koniec maja to jest właśnie to na co czekałeś. Zastanów się czy to jest dla Ciebie dobra opcja i realizuj dalej swoje plany. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Szczecin – Bergen to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Zastanów się czy to działa i czy na prawdę kupisz lot w takiej cenie. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:bergen

Tani lot Szczecin – Bergen to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 11:00 do 12:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 312,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 27 maja, planowany powrót 30 maja.

Tani powrót Bergen -> Szczecin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 08:45 do 10:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 312,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 30 maja.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ