Jeżeli masz czas to skorzystaj z taniego lotu do Bergen. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które są zainteresowane tanimi podróżami bądź lubią wyjeżdżać w niesamowicie piękne miejsca. Zastanów się jakie korzyści może przynieść Ci taka podróż, po pierwsze zwiększą się twoje zdolności interpersonalne oraz będziesz znał o wiele lepiej dany język. Zapraszam do skorzystania z naszej dzisiejszej bardzo taniej promocji dla Ciebie.

Tani lot Szczecin – Bergen to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN w obie strony. To nie jest duża kwota, dlatego będziesz mógł bez problemu część budżetu zaoszczędzonego wydać na poznanie kultury tego miejsca. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot do Bergen ze Szczecina:

bergen

Tani lot Szczecin – Bergen to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 11:00do 12:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 292,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 6 maja, planowany powrót 9 maja.

Tani powrót Bergen -> Szczecin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 08:45 do 10:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 292,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 9 maja.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ