Myślałeś kiedyś o tym aby spędzić święta w jakimś innym miejscu niż twój rodzinny dom? Chciałbyś kiedyś zobaczyć czy nie byłoby tak może lepiej? Wydaje mi się, że w życiu warto jest próbować nowych rzeczy i nie ograniczać się. Święta na wyspie Larnaka będą dobrym pomysłem, ponieważ będziesz mógł szczęśliwie spędzić czas i to w niewielkiej cenie. Zastanów się nad tym co chcesz zrobić i weź pod uwagę w planowaniu urlopu. Zapraszam do zapoznania się z moją dzisiejsza propozycją taniego lotu, bo naprawdę warto!

Tani lot Warszawa – Larnaca to koszt 168 złotych w obie strony. To jest powód dla którego warto jest tam się udać, jednakże należy się śpieszyć bo lot może  w szybki sposób przestać istnieć. Poniżej przedstawiamy szczegóły przykładowego lotu:

larcnaca

Tani lot Warszawa – Larnaca to koszt 54,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 06:05 do 10:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54/99 złotych oraz opcja PLUS za 313.70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 20 grudnia, planowany powrót 27 grudnia.

Tani powrót Larnaca -> Warszawa to koszt 114,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 11:00 do 13:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 373.70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 27 grudnia.

Link do oferty:

Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ