View from the top of the Victoria Tower, the lesser known of the two towers of the Houses of Parliament, towards Big Ben, the River Thames and the London Eye
View from the top of the Victoria Tower, the lesser known of the two towers of the Houses of Parliament, towards Big Ben, the River Thames and the London Eye
Widok z Victoria Tower

Jeżeli marzysz o styczniowych wyprzedażach w Londynie to będzie to dla Ciebie niesamowita wiadomość. Otóż mamy bardzo tani bilet lotniczy właśnie w tym czasie. W ten sposób będziesz mógł/mogła szybko zrobić zakupy i wrócić do kraju. Będziesz miała jeden dzień na zakupy praktycznie, a nocą będzie mogła zwiedzić wiele pięknych obiektów i poznać ich kulturę. 

 

 

Londyn to miejsce, które przez wiele osób jest uznawane za jakiś podążający trend i czołówkę wśród najbardziej rozwijających się miejsc. Poniżej zaprezentujemy ofertę tak na prawdę dla każdego i musisz wiedzieć, że właśnie w ten sposób będziesz mógł kupić tani bilet Katowice – Londyn o 3-4x taniej.

londy

Tani lot Katowice – Londyn to koszt 39,00 złotych z członkostwem WIZZ DISCOUNT CLUB, bez członkostwa WIZZ Discount Club musimy zapłacić 79 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 79/39 złotych oraz opcja PLUS za 281,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 17 stycznia, planowany powrót 4 grudnia.

back

Tani powrót Londyn -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WIZZ DISCOUNT CLUB, bez członkostwa WIZZ Discount Club musimy zapłacić 79 złotych. Lot trwa od 20:20 do 23:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 79/39 złotych oraz opcja PLUS za 281.20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 18 stycznia.

Link do oferty:

https://wizzair.com/pl-PL/Select

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ