Okazja wylotu do Malowniczych Lasów w Norwegii. Jeżeli jeszcze tam nie byłeś to masz okazje sprawdzić jakie to miejsce jest piękne wiosną. Zastanów się jak to byłoby pięknie wyjechać i nie martwić się o przeszłość i żyć tylko tym co przynosi nam los. Zastanów się co będziesz chciał zrobić w przyszłości i działaj tak, abyś był zadowolony z życia. Podróże rozwijają i doprowadzają Cię do rozwoju. Zastanów się nad swoim życiem i działaj. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa Chopin – Bergen to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Musisz wiedzieć, że za niską cenę również da się latać i dzięki temu w o wiele komfortowy sposób przeżyć ten czas i dowiedzieć się większej ilości rzeczy o świecie. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:bergen

Tani lot Warszawa Chopin – Bergen to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 06:20 do 08:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 363,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 9 marca, planowany powrót 13 marca.

Tani powrót Bergen -> Warszawa Chopin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 09:10 do 11:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 363,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 marca.

Link do oferty:

wizzair.om

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ