Ostatnio nie pojawiały się u nas tanie loty z Rzeszowa także postanowiliśmy nabrać troszkę więcej doświadczenia i zacząć typowo przygotowywać dla Państwa loty. Jeżeli ktoś poszukuje jakiegoś taniego lotu to chętnie zajmiemy się jego wyszukaniem i opublikujemy go jak najszybciej na naszej stronie. Dzisiaj mamy dla Państwa bardzo tani lot z Rzeszowa do Korfu w bardzo niskiej cenie. Jeżeli jesteś wstępnie zainteresowany to zarezerwuj dla siebie ten bilet. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Rzeszów – Korfu to koszt tylko i wyłącznie 218 PLN w obie strony. Będziesz miał na rezerwacje lotu pewnie jeszcze kilka godzin, jeżeli ci się nie uda to będziesz musiał czekać na inną ofertę, za którą zapłacisz już na pewno więcej na ten termin. Poniżej przykładowy tani lot dla Ciebie:korfu

Tani lot Rzeszów- Korfu to koszt 109,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 09:35› 12:35. Opcja plus jest dostępna w cenie 429 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 8 maja, planowany powrót 15 maja.
Tani powrót Korfu -> Rzeszów to koszt 109,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 08:00 › 09:00. Opcja plus jest dostępna w cenie 429 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 15 maja.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ