F

Jeżeli nie masz pomysłu na romantyczne spędzenie czasu to będziesz mógł zabrać swoją drugą połówkę do Paryża. W tym mieście będziesz mógł szybko przystosować się do ich klimatu i w ten sposób od początku czuć się jak w domu. Zauważ, że czasami dane miejsca nas ograniczają, jednak tak na prawdę Paryż to jedno z lepszych opcji na romantyczny podróż, także nie zastanawiaj się długo. 

Od planowania do wykonania. Jeżeli chcesz wybrać tani bilet to najlepiej abyś miał dostępny wolny termin w naszym planowanym okresie, jeżeli nie będziesz miał możliwości wybrania tej opcji terminowej to musisz pamiętać, że cena można się znacznie różnić.

pary

Tani lot Katowice – Paryż Beauvais to koszt 79,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 11:35 → 13:45. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 12 stycznia, planowany powrót 12 stycznia.

Tani powrót Paryż Beauvais -> Katowice to koszt 59,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 20:15 → 22:20.  Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 12 stycznia.
Jak widzimy jest to bardzo tanie rozwiązanie i dzięki tej opcji będziesz mógł w szybki sposób zmienić swoje plany z nudnych na bardziej szalone.

Link do oferty:

http://samolotemtaniej.pl/tani-lot/KTW/BVA/W6/160112-160112/2

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ