Rio de Janeiro
Rio de Janeiro
Rio de Janeiro
Rio de Janeiro

Przewoźnik Iberia oferuje bardzo tanie bilety lotnicze do Ameryki Południowej z Berlina oraz Madrytu. Za loty na trasie Madryt – Rio De Janeiro – Berlin zapłacicie 992 zł! Tani wypad możliwy od stycznia do czerwca 2015. Sprawdźcie niżej kalendarze dostępnych terminów.

Bilety w tytułowej cenie zarezerwujecie na stronie przewoźnika Iberia.com lub stronach pośredniczących w sprzedaży biletów np. Flipo.pl

Jeśli planujecie podróż z Berlina to podróż tam będzie z jedną przesiadką w Madrycie, natomiast podróż powrotna będzie bezpośrednio do Madrytu. Z kolei wybierając Madryt jako miejsce wylotu, lecicie do Ameryki Płd. bezpośrednio, a powrót będzie do Berlina z przesiadką w Madrycie. Na każdym odcinku na pokład możecie wnieść sztukę bagażu podręcznego oraz dwie sztuki bagażu rejestrowanego do 23kg.

Minimalny czas pobytu to 7 dni.

Tani wypad:

Do/z Berlina można najtaniej się dostać dzięki autokarom PolskiBus, SimpleExpress lub EcoLines. Z kolei najtańszym sposobem na dostanie się z Polski do Madrytu będzie skorzystanie z oferty niskoskosztowych linii lotniczych Ryanair oraz Norwegian.

Przykładowa rezerwacja z tanimi biletami lotniczymi:

image

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ