Jeszcze nie było w naszym projekcie tak niskiej ceny biletów lotniczych jak 9 złotych. Jest to taka atrakcyjna cena, że nic w zasadzie nie można taniej nabyć. Wydaje mi się, że warto jest skorzystać z tej oferty i chociaż zarezerwować sobie ten lot. W prosty sposób można zwiedzić niektóre miejsca, które podczas lata nam się spodobały. W zimę zupełnie inaczej wyglądają i nadaje to im innego uroku.

Tak na prawdę jest bardzo dużo dostępnych terminów, tylko nie wiemy ile jest tych miejsc wolnych. Wiem, że podczas takich promocji nawet w ciągu kilku godzin bilety mogą się rozejść, jednakże warto jest próbować, a może się uda. Na pokład jest możliwość zabrania dwóch bagaży; ich wymiary: 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm. 

maslo

Jak widzimy przykładowy lot mamy tutaj na 30 grudnia 2015 roku. Wylot jest o godzinie 07:50 – 08.40 i całkowity koszt to 9 złotych. Można wykupić opcje business Plus, jednak koszt tutaj to już 258,12 złotych.

Lot powrotny to również koszt 9 złotych. Przylot jest o godzinie 31 grudnia 2015 roku o godzinie 06:40 – 07:25 i całkowity koszt to 9 złotych. Można wykupić opcje business Plus, jednak koszt tutaj to już 258,12 złotych.

Link do oferty:
http://www.fly4free.pl/tanie-loty-ryanair-loty-krajowe-za-9pln/

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ