Mamy dla ciebie bardzo ciekawą ofertę wylotu do Budapesztu. Dzięki temu będziesz mógł w prosty i szybki sposób efektownie zająć się zwiedzaniem świata. Nie jest to daleki lot, jednakże bardzo dobrzy dla początkujących podróżników, który chcą w ogóle zobaczyć jak wygląda proces załatwiania tych wszystkich rzeczy. Zastanów się nad swoimi dalszymi potyczkami z tanimi lotami i w końcu zadziałaj. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem. 

Tani lot Warszawa Chopin – Budapeszt to koszt tylko 78 złotych w obie strony. Jest to bardzo dobra oferta i nie warto jej przegapić. Poniżej przedstawiamy przykładowy tani lot:
budape

Tani lot Warszawa Chopin – Budapeszt to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 7309 złotych. Lot trwa od 10:40 do 11:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 15 maja, planowany powrót 17 maja.

Tani powrót Budapeszt -> Warszawa Chopin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:20 do 13:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 17 maja.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ