Masz okazje zrobić dla siebie oraz dla kogoś bliskiego niezły prezent, chodzi tutaj o tani lot Radom – Praga, którą będziesz mógł zwiedzić bez wielkiego kosztu. Jest to bardzo dobra opcja dla osób, które jeszcze nie podróżowały i chcą się wyrwać do jakiegoś dalszego miejsca, jednakże jeszcze się boją jechać dalej. Należy próbować coraz dalej się wybierać i dzięki temu na pewno będziesz mógł poczuć się później pewniej. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Radom – Praga to kosz tylko i wyłącznie 218 złotych w obie strony. Nie jest to duży koszt, ani mały w porównaniu do innych lotów, jednakże musisz pamiętać, że takie loty nigdy nie będą tanie. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:praga-radom

 

Tani lot Radom  – Praga to koszt 109 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 11:35 › 13:45. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 13 stycznia, planowany powrót 19 stycznia.
Tani powrót Praga -> Radom  to koszt 109  złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 20:15 › 22:20. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 19 stycznia.

Link do oferty:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/2420

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ