Ciekawa propozycja taniego wylotu do Bergen za bardzo niską kwotę będziesz mógł jechać do tego pięknego miejsca, które na pewno zapamiętasz na wieki. Zastanów się czy chcesz tak w ogóle podróżować i jeżeli tak to nie wahaj się tylko korzystaj z życia póki możesz. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem prezentujący tani lot Szczecin – Bergen.

Tani lot Szczecin – Bergen to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Możesz dzięki temu bardzo sporo zaoszczędzić, a zgromadzone pieniążki wydać na np: wzbogacenie swojej kultury. Zastanów się nad tym i podejmij właściwą decyzje. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:bergen

Tani lot Katowice – Rzym to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 11:00 do 12:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 323,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 10 czerwca, planowany powrót 13 czerwca.

Tani powrót Bergen -> Szczecin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 08:45 do 10:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 323,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ