Rzadko można spotkać takie oferty w których moglibyśmy w bardzo tani sposób udać się do Norwegii. Wydaje mi się, że dzięki temu w prosty oraz ciekawy sposób możesz udać się do Oslo. Tak na prawdę wtedy nie będziesz musiał płynąć promem i wszystko będziesz o wiele łatwiejsze. Warto jest skorzystać z takiej okazjonalnej opcji, ponieważ za 19 złotych bardzo trudno jest znaleźć dla siebie bilety. Musisz pamiętać, że ta oferta będzie niestety nie aktywna za kilka godzin, dni, ponieważ wiele osób będzie zainteresowana tą propozycją taniego lotu. To jest bardzo duża promocja, także należy się śpieszyć i realizować swoje cele życiowe. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą propozycją dla Państwa.

Tani lot Szczecin – Oslo to okazja, gdzie zapłacisz tylko 38 złotych za swoją podróż w OBIE STRONY!. Warto jest zwrócić na to uwagę, gdyż zazwyczaj minimum to jest 39 złotych w jedną stronę. Zastanów się czy jest to dla Ciebie korzystna propozycja i termin. Jeżeli tak to realizuj swoje dzieło i działaj. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:

oslo

Tani lot Szczecin – Oslo to koszt 19,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 09:05› 10:25. Opcja plus jest dostępna w cenie 299 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 8  stycznia, planowany powrót 11 stycznia.
Tani powrót Oslo  -> Szczecin to koszt 19,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 07:15› 08:40. Opcja plus jest dostępna w cenie 299 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 11 stycznia.

Link do oferty:

Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ