Od kilku miesięcy szukały właśnie takich tanich opcji, abyś mógł podróżować również w dalsze miejsca. Musisz wiedzieć, że teraz tylko i wyłącznie dzięki własnemu zaangażowaniu będziesz mógł o wiele szybciej wrócić do formy i o wiele lepiej funkcjonować. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem, gdyż jest to początek drogi, która umożliwi Ci szybką oraz efektowną drogę do nauki wyboru tanich lotów.

Tani lot Praga – Kolombo w obie strony to tylko i wyłącznie kwota 1842 złotych. Można bez problemu zdobyć bilet, jeżeli wiesz, że w tym okresie będziesz miał wolny termin i nie będziesz miał innych obowiązków. Jeżeli tak będzie to działaj i rezerwuj bilet już dzisiaj, bo warto. Wylot jest 27 kwietnia, a powrót 13 maja. Poniżej przedstawiamy przykładową ofertę:kolombo

Tani lot Praga – Kolombo to koszt 921 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 13:50› 05:10. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 27 kwietnia, planowany powrót 13 maja.
Tani powrót Kolombo -> Praga to koszt 921 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 02:10› 12:55. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 13 maja.

Link do oferty:

tutaj

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ