Tanie bilety lotnicze do Paryża
Wieża Eiffla, Paryż

Teraz nie jest ważne już czy posiadasz Wizz Discount Club czy nie. Musisz wiedzieć tylko, że lot się odbędzie i będziesz mógł zarezerwować dla siebie piękny tani lot do Paryża. Jeżeli masz ochotę i chcesz realizować dalej swoje Cele. To zainteresuj się tym tanim lotem już teraz. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Poznań – Paryż Beauvais to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jeżeli masz wolne w terminie 7-11 września to skorzystaj z tej promocji, ponieważ ona tak często się nie powtarza. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
paryz

Tani lot Poznań – Paryż Beauvais to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 14:15 do 16:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 261 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 7 września, planowany powrót 11 września.

Tani powrót Paryż Beauvais -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 16:45 do 18:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 261 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 11 września.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ