wielki Paryż wieża Eiffla

Dzisiaj mamy dla Ciebie ciekawą propozycje, dzięki której będziesz mógł w szybki sposób o wiele lepiej wpłynąć na swoje życie. Zastanów się czy będziesz mógł w kilka minut w prosty sposób zaplanować sobie wakacje? Odpowiedź brzmi tak! Będziesz wstanie to zrobić bez żadnego problemu. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem już teraz. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot.

Tani lot Poznań – Paryż Beauvais to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Ciekawa i atrakcyjnie wyglądająca opcja jest dla Ciebie jeszcze dostępna, także będziesz musiał się śpieszyć. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.
paryz

Tani lot Poznań – Paryż Beauvais to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 14:15 do 16:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 224 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 18 września, planowany powrót 21 września.

Tani powrót Paryż Beauvais -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 16:45 do 18:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 224 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 21 września.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ