Tanie loty do Paryża są teraz bardzo popularne możesz wykorzystać taki lot i polecieć w cenie nawet 5-6 krótnie niższej. Zastanów się nad tym, ponieważ jest to bardzo duża promocja i na pewno będziesz mógł w ten sposób dużo oszczędzić na dodatkowe swoje wydatki. Zastanów się czy to nie byłaby dobra propozycja dla Ciebie już teraz. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Poznań – Paryż Beauvais to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jest to HIT cenowy, także za niedługo tego już pewnie nie będzie. Zastanów się nad tym i szybko się decyduj, ponieważ za niedługo może tego  nie być. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
par

Tani lot Poznań – Paryż Beauvais to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 14:15 do 16:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 261 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 31 sierpnia, planowany powrót 4 września.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 16:45 do 18:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 261 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 4 września.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ