Kolejny tani lot do Paryża z naszej strony idzie dla Państwa. Jeżeli będziesz szybki i odpowiednio wcześnie zdecydujesz się na lot to będziesz mógł bez problemu pojechać za 78 PLN w obie strony. Jest to bardzo duża promocja i warto jest decydować się w miarę wcześniej i dzięki temu skorzystać z bardzo dużej promocji. Zastanów się nad tym i skorzystaj z tej promocji, ponieważ warto. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem. 

Tani lot Poznań – Paryż Beauvais to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jeżeli będziesz szybko oraz skutecznie pracować nad podjęciem decyzji dot. daty to uda Ci się polecieć. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot dla Ciebie:paryz1

Tani lot Poznań – Paryż Beauvais to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 14:15 do 16:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 298 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 8 czerwca, planowany powrót 12 czerwca.

Tani powrót Paryż Beauvais -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 16:45 do 18:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 298.00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 12 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ