Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą ofertę, dzięki, której będziesz mógł w prosty oraz szybki sposób polecieć do Mediolanu. Wydaje mi się, że dzięki tej ofercie nie będziesz musiał na wszystkim oszczędzać. Ten lot pozwoli Ci wybrać 3-4 razy mniej i dlatego będziesz mógł spokojnie zająć się się rozwijać się kulturowo, ponieważ w ten sposób szybko i prosto będziesz mógł zawsze poszerzyć swoją wiedzę i potem łączyć ja w całość. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym ciekawym artykułem.

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to niesamowita okazja dla Ciebie i warto będzie w cenie 78 złotych bez problemów polecieć do Mediolanu. Zastanów się czy ten termin jest dla Ciebie odpowiedni i jeżeli tak to zarezerwuj. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:POznan
Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 317,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 16 kwietnia, planowany powrót 19 kwietnia.

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 13:55 do 16:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 317,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 19 kwietnia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ