Mediolan
Mediolan

Skorzystaj z bardzo taniej promocji, która umożliwi Ci w prosty oraz przyjemny sposób wylotu do Mediolanu Bergamo. Za kilka dni będziesz mógł już pomarzyć o tym locie, także będziesz musiał się śpieszyć, jeżeli chcesz zdobyć ten lot. Kiedy pasuje Ci termin to zarezerwuj go, ponieważ za kilka minut może już go nie być. Zapraszam do zapoznania się z naszymi tanimi lotami. 

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt 78 PLN za lot w obie strony. Zastanów się czy masz czas i czy chcesz odpocząć sobie w pięknym miejscu. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
mediolan

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo  to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 18:50 do 20:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 274,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 16 sierpnia, planowany powrót 20 sierpnia.

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 20:55 do 22:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 274,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 20 sierpnia.

Link do oferty: Wizzair.com

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ