Mediolan
Mediolan

W bardzo niskiej cenie masz okazje zdobyć tani lot do Mediolanu Bergamo. Już za 78 PLN będziesz mógł go dla siebie zarezerwować tylko i wyłącznie wtedy, kiedy bez problemu będziesz mógł szybko oraz skutecznie zarezerwować ten lot. Wiele osób będzie chętnych, dlatego warto jest się śpieszyć. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Zastanów się czy chcesz ten lot? Jeżeli tak to będziesz musiał szybko zarezerwować ten lot, ponieważ wiele osób będzie walczyć o tak tanie wakacje dla Ciebie. mediolan

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 18:50 do 20:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 274,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 20 sierpnia, planowany powrót 23 sierpnia.

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 20:55 do 22:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 274,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 23 sierpnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ