Kolejna bardzo dobra opcja na rezerwacje lotu do Mediolanu Bergamo. Od dzisiaj będziesz mógł skutecznie znaleźć dla siebie bardzo tani lot i zrealizować swoje plany na wakacje. Zastanów się czy to będzie dobry termin dla ciebie i podejmij decyzje dotyczącą kupna biletów. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jest to bardzo duża promocja, także należy się śpieszyć, jeżeli chcesz zdobyć ten bilet. Zastanów się czy na prawdę chcesz ten bilet i realizuj cele. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

medi11

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 18:50 do 20:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 313,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 7 czerwca, planowany powrót 14 czerwca.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 20:55 do 22:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 313,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ