Tani konkretny mały plan na twoją wycieczkę w lipcu. Wydaje mi się, że to jest dla Ciebie bardzo dobra opcja. Dzięki temu w prosty sposób i szybki będziesz mógł znaleźć dla siebie plan na wakacje. Jeżeli spodobał Ci się ten pomysł to będziesz mógł odpocząć i nabrać sił do dalszej pracy. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Bardzo dobra propozycja prawda? Jeżeli chcesz zdobyć ten lot, to nie możesz czekać tylko musisz szybko oraz skutecznie zarezerwować dla siebie ten lot. Zastanów się nad tym i skorzystaj. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot.

mediolan-bergamo

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 18:50 do 20:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 313,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 23 lipca, planowany powrót 26 lipca.

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 20:55 do 22:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 313,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 26 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ