Kolejna super promocja, dzięki której masz możliwość bardzo dużo oszczędzić, a dodatkowo odpocząć w miejscu, które jest bardzo popularne oraz ciepłe. Zastanów się czy nie warto byłoby się odprężyć i pięknym i ciepłym miejscu. Czasami każdy potrzebuje chwil dla siebie i to jest idealne rozwiązanie na krótki okres czasu. Zapraszam do zapoznania się z tym artykułem już dzisiaj.

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Zastanów się nad tym i podejmij szybką decyzje, bo za kilka godzin już ten lot może być niedostępny. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:mediolas

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 18:50 do 20:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 282,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 17 maja, planowany powrót 21 maja.

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 20:55 do 22:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 282,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 21 maja.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ