Lotnisko Mediolan-Bergamo

Mamy bardzo dobrą propozycję taniego lot z Poznania – Mediolanu Bergamo w cenie 78 PLN. Dzięki takiej promocji będziesz mógł przeznaczyć większość część gotówki na swoje inne cele, które są dla Ciebie aktualnie ważne. Jednakże lot nie będzie dostępny cały czas i musisz się pośpieszyć  jeżeli chcesz skorzystać z tego lotu. Zastanów się czy ten termin ci powiada i realizuj go. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym przykładowym lotem.

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Zastanów się nad swoimi planami i zrealizuj swoje marzenia i cele. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
mediolos

Tani lot Poznań  – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 18:50 do 20:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 313,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 7 czerwca, planowany powrót 11 czerwca.

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 20:55 do 22:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 313,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 11 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ