Tanie bilety lotnicze do Barcelony
Sagrada Familia, Barcelona

Ostatnio bardzo duża grupa osób jest chętna na wylot do Mediolanu Bergamo. Moim zdaniem jest o popularny kierunek i czasami do niego są bardzo drogie loty, które można zdobyć wcześniej bardzo tanio i bez problemu dostać się na miejsce na wyznaczony termin. Jeżeli poszukujesz dla siebie lotu na pierwszą połowę kwietnia to możesz jak najbardziej systematycznie poszukiwać lotu bądź skorzystać z naszej oferty. Zapraszam do zapoznania się z naszym tanim lotem.

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN. Za tą kwotę będziesz mógł bez problemu polecieć w obie strony. Jeżeli zainteresował Cię ten lot to nie wahaj się tylko zarezerwuj już teraz, ponieważ w ten sposób tylko będziesz miał 100% gwarancje tego biletu. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot.wisniewski_magnes4

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 18:50 do 20:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 313,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 2 kwietnia, planowany powrót 5 kwietnia.

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Poznań  to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 20:55 do 22:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 313,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 5 kwietnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ