Dzisiaj mamy jeszcze dla Państwa bardzo ciekawą opcje wylotu do Mediolanu Bergamo. Dzięki takim podróżą będziesz mógł w prosty i szybki sposób spojrzeć inaczej na świat i zmotywować się do działania. Moim zdaniem ty jako zwykła osoba bez dwóch zdań będziesz mogła o wiele lepiej poznać świat oraz nauczyć się nowych języków, które od początku do końca twojego życia będą bardzo przydatne. Zastanów się nad swoim życiem i działaj. Zapraszam do zapoznania się z naszym tanim lotem.

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN w obie strony. Zastanów się czy taki wypad byłby dla Ciebie i zacznij z tego korzystać, ponieważ tak na prawdę warto jest czasami ryzykować i korzystać, później podwójnie. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
mediolan

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 18:55 do 20:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 313,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 26 marca, planowany powrót 2 kwietnia.

Tani powrót Mediolan Bergamo-> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 20:55 do 22:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 313,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 2 kwietnia.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ