Dzisiaj mamy bardzo ciekawą i prostą propozycja dla Państwa. Masz okazje polecieć do Mediolanu już w cenie od 39 złotych! Mediolan to piękne i urokliwe miejsce, także należy się śpieszyć, aby zdążyć na ową promocje. Nie możemy dać gwarancji, że jak jutro będziesz chciał kupić tą ofertę to jeszcze będzie. Gdyż wiele ludzi poluje na takie oferty i poprzez to podróżuje w niskich cenach. Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem. Jeżeli pojawią się jakieś pytania to proszę pisać na kontakt.

Tani lot Poznań – Medional Bergamo to świetna propozycja dla Ciebie oraz twoich bliskich, będziecie mogli już w cenie 78 złotych udać się na świetną wycieczkę.magi1
Tani lot Mediolan Bergamo – Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 18:55 do 20:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 305,00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 12 grudnia, planowany powrót 15 grudnia.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 21:10 do 22:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 305,00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 15 grudnia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ