Mediolan
Mediolan

Jeżeli planujesz jakieś mini wakacje na Maj to będziesz mógł sobie je zrobić na przełomie Maja. Dzięki tej ofercie będziesz mógł w ciepłym klimacie zrobić sobie tygodniową przerwę. Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie i dzięki temu zaoszczędzić dużo pieniążków, a będziesz o wiele bardziej szczęśliwy. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Cena jest bardzo dobra i warto jest zamówić ten bilet wcześniej, ponieważ później inni będą mogli go dla Ciebie wykupić. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:mediolan

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 18:50 do 20:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 282,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 10 maja, planowany powrót 17 maja.

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 20:55 do 22:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 282,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 17 maja.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ