Dzisiaj mamy dla Państwa bardzo dobrą propozycję taniego lotu do Mediolanu. Warto jest wykorzystać taką szanse i cieszyć się z taniego wypadku. Warto jest czasami zaryzykować i znaleźć dla siebie oraz drugiej połówki jakiś tani lot. Zapraszam do zapoznania się z naszymi dzisiejszymi tanimi ofertami.

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN w obie strony, także nie jest to jakieś wielkie obciążenie finansowe. Zazwyczaj można zapłacić za to aż 3-4 razy więcej także będziesz mógł zaoszczędzone pieniążki przeznaczyć na inny bardziej atrakcyjny cel. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:mediolan

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 18:55 do 20:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 313,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 26 marca, planowany powrót 2 kwietnia.

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 20:55 do 22:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 313,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 2 kwietnia.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ