Już w cenie 359 PLN będziesz mógł polecieć na Malte i zacząć odpoczywać. Ta podróż może być dla Ciebie bardzo dużą ulgą od codziennej pracy oraz w szybki sposób zrelaksować Cię. Jest to wspaniałe miejsce, aby zacząć poznawać nowe osoby, a dodatkowo zwiększać zdolności interpersonalne, które w tych czasach są bardzo ważne. Zastanów się czy nie potrzebujesz tego do swojej pracy itp. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem. 

Tani lot Poznań – Malta to koszt tylko i wyłącznie 358 PLN w obie strony i dzięki temu możesz bez problemu wydać zaoszczędzone pieniążki na coś innego. Wszystko  to co teraz zrobisz będzie miało wpływ czy dostaniesz dla siebie swój bilet, ponieważ wiele osób chce zarezerwować tak tanio bilet, czy ci się uda zależy tylko od Ciebie. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:malta

Tani lot Poznań – Malta to koszt 179,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 10:10 › 13:05. Opcja plus jest dostępna w cenie 469,00 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 8 sierpnia, planowany powrót 15 sierpnia.
Tani powrót Malta -> Poznań to koszt 179,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 06:50 › 09:45. Opcja plus jest dostępna w cenie 469,00 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 15 sierpnia.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ