Kolejna propozycja taniego wylotu do Londynu, tylko tym razem nasza podróż nie ograniczy się tylko i wyłącznie do jednego dnia. Zastanów się nad tym czy nie chcesz wyjechać na dwa dni prawie, gdyż zazwyczaj mamy tylko do wyboru jeden dzień i takie szybkie pobyty nie konieczne są dobre dla wszystkich. W tej ofercie będziemy mogli się bez problemu gdzieś przespać i nabrać sił na kolejny dzień. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym lotem.

Tani lot Poznań – Londyn Luton to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Zastanów się nad swoimi planami i jeżeli pasuje Ci ta opcja to zarezerwuj ten lot. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:pozltn

Tani lot Poznań – Londyn Luton to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 06:40 do 07:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 319,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 21 czerwca, planowany powrót 22 czerwca.

Tani powrót Londyn Luton -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 21:40 do 00:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 319,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 22 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ