Londyn
Londyn

Ciekawa jednodniowa oferta dla Ciebie, aby zwiedzić Londyn. W ten sposób będziesz mógł to zrobić o wiele taniej i dzięki temu w prosty oraz ciekawy sposób zarządzać swoim czasem oraz pieniążkami. W dalszej części artykułu przedstawimy więcej informacji dotyczących terminu, godzin, ceny tego lotu. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem. 

Tani lot Poznań – Londyn Luton to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Dzięki temu będziecie mogli w bardzo niskiej cenie skorzystać z tego lotu, zastanów się nad tym i jeżeli masz czas to zarezerwuj ten lot już teraz bo świetna cena. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:londyn

Tani lot Poznań – Londyn Luton to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 06:40 do 07:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 319,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 22 czerwca, planowany powrót 22 czerwca.

Tani powrót Londyn Luton -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:40 do 00:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 319,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 22 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ