Jeżeli miałeś plany jechać do Londyny w drugiej połowie kwietnie to jest idealny moment na to. Właśnie dzisiaj będziesz mógł znaleźć dla siebie taki lot i wykorzystać go, po to abyś bez większego problemu mógł odpocząć i cieszyć się życiem. Zastanów się nad nim, ponieważ w przyszłości będziesz mógł żałować swojego zachowania. Jeżeli jesteś pomysłowy to na pewno znajdziesz sposoby, aby pojechać. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Poznań – Londyn Luton to koszt tylko i wyłącznie 93 złote i muszę przyznać, że ta cena jest bardzo dobra. Czasami można znaleźć loty za 78 złotych w obie strony, jednakże ta oferta również jest dobra. Osoby z poznania mają niesamowitą radość podróżowania. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:lond

Tani lot Poznań – Londyn Luton to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 20:00 do 21:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 289,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 22 kwietnia, planowany powrót 25 kwietnia.

Tani powrót Londyn Luton -> Poznań to koszt 54,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 16:30 do 19:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54/99 złotych oraz opcja PLUS za 304,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 25 kwietnia.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ