Znaleźliśmy dla Państwa bardzo ciekawą ofertę, dzięki której będziecie mogli bardzo sporo zaoszczędzić, a do tego w dodatkowy sposób zwiedzić piękne miejsce, które przyciąga bardzo wiele osób co roku. Będziesz mógł się zakochać w tym miejscu i jeszcze nie jeden raz do niego wrócić, jeżeli Ci się spodoba to o to właśnie chodzi. Podróże przynoszą bardzo dużą radość w życiu i warto jest raz na jakiś czas podróżować. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą propozycją dla Państwa już teraz.

Tani lot Poznań – Korfu to koszt tylko i wyłącznie 218 PLN za lot w obie strony. Wszystko to co zrobisz w celu podróżowania będzie miało bardzo duży wpływ na rozwój twoich zdolności interpersonalnych. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
korfu

Tani lot Poznań – Korfu to koszt 109 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 19:40 › 23:00. Opcja plus jest dostępna w cenie 429 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 13 maja, planowany powrót 20 maja.
Tani powrót Korfu -> Poznań to koszt 109 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 17:45› 19:05. Opcja plus jest dostępna w cenie 429 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 20 maja.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ