Tanie bilety lotnicze do Dublina
Dublin

Chciałeś kiedyś polecieć do największego miasta Szkocji? Jeżeli tak to twoje marzenie może się spełnić w bardzo niskich kosztach, jeżeli skorzystasz z tego taniego lotu. W naszym dzisiejszym artykule przedstawiłem więcej informacji dotyczących tego lotu. Zapraszam do zapoznania się z nimi już teraz. 

Tani lot Poznań – Glasgow to koszt tylko i wyłącznie 93 PLN. W obie strony nie zapłacisz więcej niż 93 złote. Jest to bardzo dobra promocja, zastanów się czy to nie jest dobry układ? Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:glas

Tani lot Poznań – Glasgow to koszt 54 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 06:10 do 07:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 284,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 9 września, planowany powrót 12 września.

Tani powrót Glasgow -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 08:10 do 11:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 12 września.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ