Ostatnio bardzo popularne są loty do Barcelony i dzięki temu będziesz mógł znaleźć dla siebie bardzo dobry cenowo lot, tylko pod wyjątkiem kiedy będziesz miał określony swój termin i będzie zdecydowany do zakupu tego lotu. Jeżeli się spóźnisz to już nie zarezerwujesz swojego biletu do tego pięknego miejsca, a tak na prawdę warto, gdyż to miejsce, które wygląda po prostu przepięknie i warto jest przynajmniej raz w życiu zwrócić na niego uwagę. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym przykładowym artykułem dot. taniego lotu Poznań – Girona Barcelona.

Tani lot Poznań – Girona Barcelona to koszt tylko i wyłącznie 178 PLN za lot w obie strony. Warto jest wydać taką kwotę za taki bilet, gdyż to jest bardzo mało i bez problemów będziesz mógł w niskiej kwocie polecieć do Barcelony. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:girna

Tani lot Poznań – Girona Barcelona to koszt 89,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 19:55› 22:35. Opcja plus jest dostępna w cenie 230,00 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 3 kwietnia, planowany powrót 7 kwietnia.
Tani powrót Girona Barcelona -> Poznań to koszt 89,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 16:50 › 19:30. Opcja plus jest dostępna w cenie 230,00 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 7 kwietnia.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ