Bardzo dobre zestawienie oferty z Wizzair.com, jeżeli planowałeś bądź po prostu zainteresowała Cię oferta do Birmingham to musisz z niej skorzystać bardzo szybko, ponieważ za kilka godzin może już nie być tej oferty dostępnej na stronie. Zastanów się ile osób również poluje na takie okazje i tylko ty możesz wywalczyć dla siebie w szybki sposób bilet. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Poznań – Birmingham to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jest to bardzo piękne miejsce, dlatego nie masz co się zastanawiać i jeżeli masz w tym okresie wolne to skorzystaj z tego. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
brima

Tani lot Poznań – Birmingham to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 20:00 do 21:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 347,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 24 września, planowany powrót 27 września.

Tani powrót Birmingham -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 21:45 do 00:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 317,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 27 września.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ