Nasza ostatnia propozycja powoli Ci w bardzo tani sposób zmienić swoje spostrzeżenie dotyczące dotyczące tanich lotów, jeżeli jeszcze z tego nie korzystałeś. Wiele osób boi się zaczynać korzystać z tanich lotów, ponieważ myślą, że będą jakoś inaczej traktowani oraz nie będą mogli podczas podróżowania oczekiwać tyle co normalni klienci. To jest niestety niewłaściwe myślenie i musisz to odmienić. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem i stwórz idealną podróż do dwojga. 

Tani wypad Poznań – Bergamo – Poznań to koszt tylko i wyłącznie 109 złotych. Nic więcej za podróż nie zapłacisz. Jest to idealne rozwiązanie dla młodych osób, które dopiero zaczynają podróżować oraz tych które już dość czasu w tym siedzą. Poniżej zaprezentuje naszą propozycje dla Ciebie:

medios

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 18:55 do 20:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 275.60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 5 grudnia, planowany powrót 8 grudnia.

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:10 do 22:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 275.60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 8 grudnia.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ