Wyjazd do Barcelony to marzenie wielu osób mieszkających w Polsce, które chcą podszkolić się w języku Hiszpańskim bądź po prostu chcą zwiedzić to piękne miejsce. Jeżeli jesteś początkującym podróżnikiem to na pewno będziesz mógł zwiedzić te miejsce, ponieważ będziesz miał pełny komfort, że nie jesteś daleko od domu, a dodatkowo wiele osób sprawnie będzie posługiwać się językiem angielskim. Zastanów się czy to Ci będzie odpowiadać i na jaki rodzaj wycieczki planujesz się udać. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą. 

Tani lot Poznań – Girona Barcelona to koszt tylko i wyłącznie 198 złotych. Wydaje mi się, że dzięki temu będziesz mógł w prosty oraz ciekawy sposób zmienić troszkę swoje życie i uczynić je lepszym. Jeżeli jesteś zainteresowany to poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
PozGro

Tani lot Poznań – Girona Barcelona to koszt 99,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 21:00 › 23:40. Opcja plus jest dostępna w cenie 319 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 3 kwietnia., planowany powrót 7 kwietnia.
Tani powrót Girona Barcelona -> Poznań to koszt 99,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 17:55› 20:35. Opcja plus jest dostępna w cenie 319 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 7 kwietnia.

Link do oferty: ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ