Barcelona, Pałac Narodowy
Barcelona, Pałac Narodowy

Ostatnio bardzo popularne są loty do Barcelony, ponieważ to miejsce o tej porze jest bardzo piękne i zawsze podoba się ludziom, który tam byli. Zastanów się czy taka podróż nie zrobiłaby ci dobrze i czy nie potrzebujesz odpoczynku. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą tanią ofertą, ponieważ warto jest czasami zaryzykować.

Tani lot Poznań – Barcelona to koszt tylko i wyłącznie 168 PLN za lot w obie strony. Dzięki takiemu taniemu lotowi będziesz mógł bez problemu w kilka minut mieć bardzo dobre plany na pierwszą połowę kwietnia. Oferta last minute jest dobrą opcja dla niektórych osób. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
Poznan_Barca_A1

test1

Tani lot Poznań – Barcelona to koszt 114 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 07:10 do 09:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 367,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 13 kwietnia, planowany powrót 20 kwietnia.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 54,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 10:30 do 13:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54/99 złotych oraz opcja PLUS za 307,40zł. W przykładowym załączniku powrót jest 20 kwietnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ