Dzisiaj mamy do umożliwienia Państwu lot, który obędzie się na trasie Poznań – Barcelona. Dzięki niemu będziesz mógł w prosty oraz ciekawy sposób zwiedzić nową kulturę i może zostać tam na dłużej. Jeżeli będziesz zainteresowany danym terminem to bierz go bez zastanowienia, ponieważ jest to jedyna okazja. Tanie loty często się zdarzają, ale rzadko nam pasują, także musisz zwrócić na to uwagę, aby zamawiać jak masz okazję.

Tani lot Poznań – Barcelona to niesamowita promocja i musisz zamawiać bilet od razu jeżeli ci to pasuje. Jest on w cenie 78 złotych w obie strony. To nie jest dużo i pamiętaj, że inni również będą chcieli nabyć ten bilet. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

barca333

Tani lot Poznań – Barcelona to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 07:00 do 09:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 284,00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 21 luty grudnia, planowany powrót 28 lutego.

Tani powrót Barcelona -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 10:20 do 13:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 284,00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 28 lutego.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ