Mamy bardzo dużo promocji w ostatnim czasie za 78 złotych w obie strony. To powoduje, że twoja podróż będzie szybka i sprawna i nie będziesz musiał kłopotać się z sytuacją finansową. Tanie loty pozwalają nie nadwyrężać swojej sytuacji finansowej i dzięki temu będziesz mógł spokojnie przeżyć wakacje i dalsza życie. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Poznań – Barcelona to właśnie kolejna promocja od WizzAir w cenie 78 złotych w obie strony. Wydaje mi się, że do końca roku WizzAir chce zapełnić jak najwięcej lotów i dzięki temu mieć pewną sytuacje w następnym roku. To dobry pomysł, aby stabilnie prowadzić swój dalszy biznes. Poniżej przedstawię przykładowy lot.

barcelona

Tani lot Poznań – Barcelona to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 07:00 do 09:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 284,00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 17 stycznia, planowany powrót 24 stycznia.

Tani powrót Barcelona -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 10:20 do 13:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 284,00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 24 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ