Tania wycieczka do Londynu to dla niektórych marzenie, które jest bardzo ciężko spełnić. Teraz tak na prawdę będziesz mógł zamówić swój lot w cenie nie przekraczającej 100 złotych. To jest bardzo korzystna opcja prawda? Londyn Luton to bardzo popularne lotnisko i dzięki temu będziesz mógł bez problemu wypożyczyć samochód czy po prostu autobusem prywatnym dojechać do innych miejsc. Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem, który pozwoli Ci zarezerwować swój tani lot w połowie Marca.

Tani lot Poznań – Londyn Luton to koszt 78 złotych w obie strony. Warto jest skorzystać z tej okazji, ponieważ w ten sposób będziesz mógł szybko oraz skutecznie polecieć do Londynu i cieszyć się życiem. Poniżej zaprezentuje przykładowy termin lotu:londyn

Tani lot Warszawa – Londyn Luton to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 06:15 do 07:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 281,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 12 marca, planowany powrót 13 marca.

Tani powrót Londyn Luton-> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 21:35 do 00:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 281,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 marca.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ