Chcesz udać się do jakiegoś ciekawego i odległego miejsca? Znudziły Ci się zwykłe bliskie loty? Dla niektórych pojechanie w odległe miejsce to coś bardzo trudnego i niebezpiecznego. Owszem jest trudniej, jednak, jeżeli dobrze się przygotujesz to nie będziesz miał z tym jakiegokolwiek problemu. Tylko należy pamiętać, że bez przygotowania nawet nie ma po co tam jechać. Musisz wiedzieć co zrobić i jak załatwić swoje podstawowe sprawy. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa – Bunjul (Gambia) to koszt 799,03 złotych w obie strony za jedną osobę. Lot jest bardzo korzystny i jest to oferta sprawdzonego biura podróży. Rainbow Tours zajmuje się tym od dłuższego czasu i nie mam do nich żadnych negatywnych uwag. Polecam spróbować, bo czasami warto jest wyjechać gdzieś dalej. Poniżej zamieszczam przykładowe terminy lotu:
WawBjl3

Tani lot Warszawa – Banjul, Gambia to koszt około 400 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 12:50 › 21:30. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 27 listopada, planowany powrót 12 grudnia.
Tani powrót Banjul, Gambia -> Warszawa to koszt około 400 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 00:40 › 11:40. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 12 grudnia.

Link do oferty: http://biletyczarterowe.rainbowtours.pl/

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ