Miałeś kiedyś ochotę udać się do Genewy? Jeżeli jest to twoje marzenie to będziesz musiał się tym zainteresować. To jest bardzo piękne miejsce, które na pewno spodoba się wielu osobą z twojego otoczenia. Wydaje mi się, że jeżeli systematycznie udajesz się do wielu miejsc to na pewno zarezerwujesz swój lot, jednakże jak jesteś początkującym to na pewno będziesz miał spore obawy. Jednakże nie warto jest się bać. Zapraszam do zapoznania się z naszymi dzisiejszymi ofertami dla państwa.

Tani lot Warszawa – Genewa to koszt 78 złotych w obie strony. Za taką kwotę warto jest podróżować i realizować swoje cele, bo warto. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertę i zastanów się czy nie zacząć może częściej latać za takie niskie kwoty. Poniżej przesyłam przykładowy lot:

genewa

Tani lot Warszawa – Genewa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 08:35 do 10:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 267,90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 23 kwietnia, planowany powrót 25 kwietnia.

Tani powrót Genewa-> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 11:25 do 13:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 267,90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 25 kwietnia.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ