Nie ma lepszej opcji niż wyjazd do Izraela tylko i wyłączenie za 203 złotych. To jest tak na prawdę wzorowa oferta i warto jest zastanowić jeżeli myślisz o dalekim podróżowaniu do tego miejsca. W ten sposób będziesz mógł zaoszczędzić bardzo dużo i dzięki temu wydać to na przykład na wzbogacenie swojej wiedzy o tym miejscu bądź po prostu próba zrozumienia ich kultury w jakiś mniejszych opuszczonych miejscach. Wycieczka w końcu ma być ciekawa.

Jeżeli szukasz od dłuższego czasu oferty to zapewne wiesz jak to wygląda, także możesz pominąć ten opis. Jeżeli jesteś początkującym to musisz wiedzieć, że te oferty bardzo szybko znikają i po kilku godzinach może ich nie być, ponieważ wiele osób może je zarezerwować i już nie będą one dostępne dla nikogo. Musisz szybko podejmować decyzje czy akceptujesz tą ofertę czy nie ponieważ tutaj różnica jednego dnia może podwoić kwotę biletów.

Tani lot Kraków – Ejlat Ovda to okazja za 203 złotych w obie strony. Poniżej przedstawiamy swoją przykładową podróż.

izrae

Tani lot Kraków- Ejlat Ovda to koszt 74,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 08:00 → 12:50. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 5 stycznia, planowany powrót 8 stycznia.
Tani powrót Ejlat Ovda -> Kraków to koszt 129,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 13:15 → 16:05. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 8 stycznia.
Link do oferty: 

http://samolotemtaniej.pl/tani-lot/KRK/VDA/FR/151205-151208/2

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ